Ataşehir İkinci El Eşya Alanlar

Beyaz eşya, mobilya, antika, televizyon gibi ev eşyaları Ataşehir ikinci el eşya alanlar olarak aynı gün içinde nakit satın alıyoruz. Ev, ofis gibi yaşam alanlarından her nevi eşyaları değerlendirmekteyiz. Halı, koltuk, oturma grupları, antika yazma eserler, masa, yemek odası, sandalye ve benzeri tüm eşyalar.

Sizde Ataşehir bölgesinde yaşıyor ve eşyalarınızı satmak istiyorsanız. Haftanın her günü 09:00 ile 23:00 arasında bizimle iletişime geçebilir ev ve ofis eşyalarınızı satabilirsiniz. 2.el her ürün için tarafımıza gün içerisinde onlarca çağrı gelir. Bu çağrıları önce uygulamalar üzerinden fotoğraf yoluyla, sonrasında ise yerinde inceler bu doğrultuda hizmet veririz.

İkinci El Eşya Alanlar Olarak Hizmetlerimiz

Ataşehir ikinci el eşya alanlar olarak hizmetlerimiz den bahsedelim. Ev ve ofis eşyalarınızı satmak için iletişim numaralarımızı aradığınızda whatsapp veya mail üzerinden eşya fotoğraflarınızı paylaşmanız istenir. 2.el eşya fotoğrafları tarafımıza ulaştıktan sonra ortalama olarak fiyat verilir, bu fiyat kesin olmamaktadır. Fiyatın kesin olabilmesi için ikinci el eşya yerinde görülmesi daha doğru olacaktır, fotoğraflar üzerinde yanılabilir ürünün gerçek değerini veremeyebiliriz.

ataşehir ikinci el eşya alanlar
Ataşehir ikinci el eşya alanlar

İkinci el eşyaları satın alırken yerinde görmek en mantıklı iştir, eşyanın değeri açısından daha doğrudur. Değer anlaşılamaz ise satıcının gözünde yanlış intiba oluşabilir.

Böyle durumlarla karşılaşmamak için biz ikinci el eşya alanlar olarak müşterilerimizden gün içerisinde veya müsait oldukları bir zamanda randevu alırız. Randevu doğrultusunda 2.el eşyaları yerinde inceler fiyat veririz.

Beyaz eşya, klima, kombi, televizyon, mobilya, yemek, yatak odası, oturma grupları, yatak, baza ve benzeri tüm eşyalarınızı yerinde satın alıyoruz.

Ataşehir’den İkinci El Eşya Satın Aldığımız Yerler

Ataşehir’den ikinci el eşya satın aldığımız yerler ve semtlerden bir kaçını yazalm. Sizin semtiniz hangisi ise orada bulunan yaşam alanınızdan ikinci el eşyalarınızı elden çıkarmayı düşündüğünüzde bizleri arayın.

Ataşehir mahalleleri ve semtleri: Aşık Veysel, Atatürk, Ferhatpaşa, Barbaros, Esatpasa, Fetih, İçerenköy. İnönü mahallesi, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana Mimar Sinan, Mustafa Kemal, Örnek mahallesi, Yeni Çamlıca. Yeni Sahra, Yenişehir mahalleleri gibi tüm bu semtlerden hafta içi ve sonu fark etmeksizin bizleri arayabilir 2.el eşyalarınızı satabilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir