Beyaz Eşya Alanlar

İkinci el beyaz eşya alanlar olarak çamaşır, bulaşık çamaşır kurutma makinesi, buzdolabı, ocak, fırın, ankastre gibi dayanıklı ev aletlerini İstanbul genelinden alıyoruz.

beyaz eşya alanlar

İkinci el ve sıfır beyaz eşyalarınızı değerinde satmak istiyor, farklı model eşyalarla değiştirmek istiyorsanız ikinci el beyaz eşya alanlar olarak haftanın her günü arayabilirsiniz. Dayanıklı tüketim ürünleri olan Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, ankastre fırın, ocak, davlumbaz, çamaşır kurutma makineleri. Derin dondurucular yatık ve dik difrizler, büro tipi buz dolapları ve buna benzer soğutucuları satmak istediğinizde tümünü değerlendirebiliriz.

İkinci El Beyaz Eşya Alan Alanların Sistemi Nasıl Çalışır?

İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında oturuyorsunuz var olan beyaz eşya ürünlerini eskidiği için veya taşınma sebebiyle elinizden çıkarmak mı istiyorsunuz? Yapmanız gereken çok kısa bir işlem var, eskiden olsa eşya satmak için sabit telefonla arayıp eşya alanların gelmesini, ürünleri görmesini beklerdiniz. Şimdilerde bazı uygulamalar dilediğimiz kadar fotoğraf yollamakla işimizi oldukça kolaylaştırdılar, bu uygulamalar sayesinde bir kaç dakikada işlem tamam. Yapmanız gereken satmak istediğiniz eşya veya eşyaların fotoğraflarını çekip yollamak hepsi bu kadar kolay ve anlaşılır.

Beyaz Eşya Alanlara Nasıl Fotoğraf Yollayabilirsiniz?

Bu günlerde en çok kullanılan Whatsapp uygulaması üzerinden satmak istediğiniz 2.el eşyaların fotoğraflarını çekin ve bize gönderin. Fotoğraflar bize ulaşır ulaşmaz incelenir ve ürün gruplarına göre fiyatlandırılarak tarafınıza bilgi verilir, bilgi doğrultusunda anlaşılırsa ürünleri görmek için bir ekip gelir ve satın alır.

Beyaz Eşyalar Nasıl Fiyatlanır?

Dayanıklı tüketim cihazları olan beyaz eşyalar ürün markasına, yaşına ve modeline göre sınıflandırılır, sınıflandırma kategorisine göre fiyat verilir. Fiyat belirsiz değildir siz bunu ortalama olarak anlayabilir beyaz eşyanızı fiyatlandırırsınız, mesela; evinizde olan beyaz eşyayı siz alıcı olsanız kaç liraya alırdınız? Bu soruyu kendinize sorun, cevap sizi yaklaşık bir sonuca ulaştıracaktır.

Biz ikinci el beyaz eşya alanlar çamaşır, bulaşık, buzdolabı vb. ürünleri fiyatlarken kullanılan süre cihazı ne kadar yıpranmış ve çalışabilirliği nasıldır bakarız, ürün yaşı ve kondisyonu iyi ise yüksek değerden alır yeni sahibine test yaptıktan sonra teslim ederiz.

Beyaz Eşya Satın Aldığımız Yerler.

İstanbul Anadolu yakası beyaz eşya alınan yerler: Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

İstanbul Avrupa yakası beyaz eşya alınan yerler: Avrupa: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu