Beykoz İkinci El Eşya Alanlar

Beykoz çevresinde ikinci el eşya satmak veya satın almak isteyenler için haftanın her günü hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Eski ev eşyaları; halı, koltuk, sandalye, masa, beyaz eşya, oturma grubu, yatak odası takımı, yatak, baza, başlık, klima, yemek odası, televizyon, çekyat, kombi gibi birçok ürün grubunu satın almaktayız.

Beykoz İkinci el eşya alanlar aynı zamanda yakın çevre semtlere de hizmet vermektedir, 2. el ev eşyası her neviden olursa olsun satmak için arayınız.

Beykoz İkinci El Eşya Satın Aldığımız Semtler

Beykoz ikinci el eşya satın aldığımız semtlerde oturuyor veya buralara yakın bir çevredeyseniz tüm ev eşyalarınızı değerinde satın almaktayız.

Eşya satın aldığımız semtlerden bazıları şunlardır; Acarlar, Akbaba, Alİbahadir, Anadolu Hİsari, Anadolu Kavaği, Anadolufenerİ, Baklaci, Bozhane, Cumhurİyet, Çamlibahçe, Çengeldere, Çİftlİk mahallesi, Çiğdem, Çubuklu. Deresekİ, Elmali, Fatİh, Göksu, Göllü, Görele, Göztepe, Gümüşsuyu, İncİrköy, İshakli, Kanlica, Kavacik, Kaynarca, Kiliçli, Mahmutşevketpaşa. Merkez, Ortaçeşme, Öğümce, Örnekköy, Paşabahçe, Paşamandira, Polonezköy, Poyrazköy, Rİva. Rüzgarlibahçe, Soğuksu, Tokatköy, Yaliköy, Yavuz Selİm, Yenİ Mahalle, Zerzavatçı mahallesi gibi tüm semtler.

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir