İkinci El Klima Alanlar

İkinci el klima alanlar olarak split, salon tipi, tavan tipi ve portatif klimaları marka ve model fark etmeksizin alıyoruz. Klima alımı yaparken marka göz etmediğimiz gibi yerde gözetmiyoruz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası genelinden kullanmış olduğunuz eski ve yeni model klimaları değerinde nakit satın alıyoruz.

İkinci El Aldığımız Bazı Klima Markaları

Klima firmalarında öncü olan ikinci el aldığımız bazı klima markaları Mitsubishi, Daikin, Midea, Arçelik, Vestel, Fujitsu, Electra, Samsung, Beko, Lg, Isısan, Bosch markaları yanı sıra diğer tüm klima marka ve modellerini satın alıyoruz.
Klima satın alırken ikinci el klima alanlar olarak markalar öncelikli tercihimiz olduğu gibi temiz kullanılmış ve satın alındıktan sonra uzun yıllar kullanılabilecek klimalar dır. Klima satın alınıp eski kullanıcısından yeni kullanıcısına geçtiğinden temiz ve kullanışlı bir ürün olması önemlidir.

ikinci el klima alanlar

Yeni klima kullanıcısı 2.el klima satın almış olabilir fakat temiz ve sağlıklı bir klimayı tercih edeceği kaçınılmazdır. Bu yüzden biz klima alırken cihazı sökmeden önce yerinde çalıştırır arızası varsa tespit eder sonra satın alırız.

Söküm esnasında ekibimiz işin ehli olduğu için tüm gerekenleri bilir ve buna göre hareket ederler. İkinci el klima alan tüketicilerin güven duyarak ürünü satın alması ve uzun yıllar kullanmasını hedefleriz, bu yüzden en az kullanılan ürünleri tercih ederiz.

Klima Söküm Esnasında Alan Zarar Görmez

Klima söküm esnasında alan zarar görmez ikinci el klima alanlar teknisyenleri  evinize, iş yerinize  geldiğinde işin ehli oldukları için duvar gibi takılı olduğu yerlerden sökerken hassas bir şekilde çalışır ve alanın zarar görmemesini sağlarlar. İkinci el klimanızı söktürdükten sonra yerine sıfır klima takmayı düşünmüyorsanız iki ünite arasında boru bağlantısı için delinmiş olan 8 cm çapındaki delik tarafımızca kapatılır. Sonrasında yeni bir klima almak istediğinizde aynı klima boru deliğini açılarak kullanabilirsiniz.

2.el klimalarda fiyat belirlemeye gelince, fiyat  belirleme marka, model ve kullanılan yıla bağlı olduğu gibi soğutma alanı büyüklüğü de bağlıdır. Bunun için eski klimanızı satmak istediğinizde iç ünite üzerinde bulunan etiketi mutlaka fotoğraflarla beraber atınız aksi taktirde soğutma (btu) kapasitesi bilinemeyeceğinden  yanlış fiyat alabilirsiniz.

İkinci El Klima Satın Aldığımız Yerler

İstanbul Avrupa yakası klima alınan yerler; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt. İkinci el klima satın aldığımız yerlerin devamı olarak Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu.

İstanbul Anadolu yakası klima alınan yerler: Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar