İstanbul genelinde hizmet veren ikinci el eşya alanlar

İstanbul genelinde hizmet veren ikinci el eşya alanlar firması olarak, 2. el eşya alan yerlere ihtiyacınız doğrultusunda eşya alımı yapmaktadır. Beyaz eşya, klima, mobilya, kombi, televizyon, antika, sanat eserleri, el yazması eserler gibi eşyaları bu yolla satmak istiyorsanız. Zaman fark etmeksizin haftanın her günü bizleri arayabilirsiniz.

Eşyalarınıza gerektiği gibi gerçek değerini vereceğimizden emin olabilirsiniz. Hızlı şekilde elinde var olan eşyayı satan tüketiciler kar elde etmek dışında büyük bir yük altıdan da kalmış olur. Evde fazla olan veya bir süre kullanıldıktan sonra yenisiyle değiştirilmek istenen eski eşya, yenisine birazcık katkıda bulunur, maliyetini azaltır. Bu durumda bizim gibi ikinci el eşya alanlar devreye girer.  

Ümraniye ikinci el eşya alanlar
İstanbul genelinde hizmet veren ikinci el eşya alanlar

 

Hangi ikinci el ürün gruplarını satın alıyoruz?

2.el beyaz eşya ürün grupları: çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, fırın, buzdolabı, davlumbaz. Derin dondurucu, aspiratör, ocak, ankastre ocak, ankastre fırın, ankastre bulaşık makinesi vb.

İklimlendirme alanında yazların ve kışların olmazsa olmazı vazgeçilmez ürünümüz. Klima çeşitleri; salon tipi klima, ev tipi split klimalar, on-of veya inverter klimalar, tavan tipi, kaset tipi klimalar.

Mobilya ürün grupları; Yemek odası, çekyat, yatak odası, çocuk odası, çalışma odası, ofis mobilyaları, koltuk, halı, masa. Sandalye, yatak, baza, sehpa gibi diğer mobilya çeşitleri.

Elektronik ürün grupları; telefon, televizyon, sinema sistemi, blu-ray cihazlar, ses sistemleri, müzik sistemi, gibi tüm cihazlar.

Kışın ısınmamızı sağlayan hermetik ve yoğuşmalı kombi çeşitlerini de ikinci el veya sıfır olarak alıp, satıyoruz.

İkinci el eşyalarınıza fiyat almak çok kolay, WhatsApp uygulamasını kullanarak ürün fotoğraflarını çekip atın anında fiyat verelim.

İkinci El Eşya Satın Aldığımız Bölgeler.

Avrupa yakası 2.el eşya aldığımız yerler; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece. Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Anadolu yakası 2.el eşya aldığımız yerler: Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye. Üsküdar gibi tüm yazılan ilçelere aynı gün sabah 09:30 ile akşam 20:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir