Kadıköy İkinci El Eşya Alanlar

Kadıköy ikinci el eşya alanlar her gün klima, kombi, televizyon, mobilya, antika, yazma eserler gibi eşyaların satıştı için aranır, Kadıköy’den ev, ofis, antika eşyalarını satmak. İsteyen insanlar Kadıköy tarafından aldığımız çağrılar hiç de azımsanacak gibi değildir. Beyaz eşya ürünleri olan çamaşır makinesi,bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi dayanıklı ev aletleri yanı sıra diğer elektrikli ev aletler içinde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kadıköy İkinci El Eşya Satın Aldığımız Yerler.

Kadıköy çevresinde oldukça semt vardır, bunlardan en çok bilinen Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim mahallesi, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu. Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, 19 Mayıs mahallesi, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedid, Suadiye, Zühtüpaşa.

kadikoy ikinci el esya alanlar
Kadıköy ikinci el eşya alanlar

Saymış olduğumuz semtlerde hemen her gün gezici aracımız vardır. Gelen çağrılar doğrultusunda ekibimize ürün bilgilerini verir, buna göre uygun olan aracı aynı gün içinde göndeririz. Beklemeden eşyaları elden çıkarırsınız Kadıköy ikinci el eşya alanlar olarak tüm ev eşyalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde adresten satın alabiliriz.

Evden eşya taşırken hassas ve titiz davranarak eşyaların çizilip kırılmamasına dikkat ederken aynı zamanda ev içerisinde ve dışarısında bulunan boyalı duvarların zarar görmemesini de sağlarız. Asansör ve benzeri taşıyıcıları izin almadan kullanmayız, izin verilen durumlarda ise kurallara uygun şekilde hareket ederiz, böylelikle yöneticilerinizle aranız asla bozulmaz.

İkinci El Eşyaların Değerlendirilmesi.

Kadıköy bölgesinde İkinci el eşyalara değer biçerken ürünün dış görünüşü yanında çalışır olması da önemlidir. Beyaz eşya, elektronik ürünlerin arızaları var ve müşteri tarafından bildirilmemiş ise resimlerle verilen fiyatın altında fiyat verilebileceğini unutmayın.
Bu yüzden beyaz eşya gibi elektrikle çalışan cihazların mutlaka durumunu ve şikayetini eşyaları satmak istediğiniz kişiyle paylaşın. Aksi takdirde eşyalar beyaz eşya alanlar tarafından kontrol edilir anlaşmanın dışında daha az fiyat verilebilir.

Satın Aldığımız İkinci El Eşya Grupları

Beyaz eşya ürün grupları:

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, davlumbaz, ocak, fırın, ankastre ürünler, buzdolabı ve derin dondurucular gibi tüm beyaz eşyalar.

Klima ürün grupları:

İSalon tipi klima, split duvar tipi klima, tavan tipi klima, portatif klima ve tüm soğutucu ürünleri ikinci el klima alanlar olarak nakit satın alıyoruz..

Mobilya ürün grupları:

Yatak, baza, başlık, koltuk takımı, çekyat, halı, masa, yemek odası takımı, yatak odası takımı, berjer, tekli koltuk, antika mobilya çeşitleri.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir