Sancaktepe İkinci El Eşya Alanlar

Sancaktepe ikinci el eşya alanlar olarak, 2,el beyaz eşya, klima, kombi, mobilya, televizyon, elektronik ürünler, ses sistemleri. Yemek odası, yatak odası, baza, başlık, masa, sandalye, oturma grubu, koltuk, çekyat ve benzeri tüm ürünler için arayabilirsiniz.

Sancaktepe’de bulunan 2.el eşyalarınızı değerinde satmak istiyorsanız tüm eşyaları nakit olarak satın alıyoruz. Tüm ev eşyalarınızı satmak istediğinizde haftanın her günü beklemeden hizmet alabilirsiniz. Sancaktepe ilçe yoğunluğu fazla olmakla beraber almış olduğu göçte bir hayli fazladır, ev için temel ihtiyacınız olan tüm eşyalar için arayınız. Halı, koltuk, yatak, baza, çamaşır, bulaşık makineleri, buzdolabı, fırın, ocak ve daha aklınıza gelebilecek her şey.

sancaktepe ikinci el eşya alanlar

Sancaktepe Bölgesinden Satın Aldığımız Ürünler

Kısacası beyaz eşya, Mobilya, Klima, Elektrikli ev aletleri, Elektronik ürünler (Televizyon, LCD, LED, plazma, Bilgisayar, Sinema sistemi) gibi eski veya yeni tüm ürünlerinizi satıp kâr etmek isterseniz hafta içi ve cumartesi günleri saat 09:00 ile 22:00 arası bizleri arayarak satış yapabilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Sancaktepe’den ikinci el eşya alanlar hizmetlerimizi hafta içi ve sonu fark etmeksizin alabilirsiniz. Mobil araçlarımızla her zaman alım yapmak için hazırız aramanız yeterli.

İstanbul Sancaktepe ilçesinde ikinci el eşya aldığımız yerler.

Abdurrahmangazi mahallesi, Akpınar, Atatürk, Emek, Eyüp Sultan, Fatih, Hilal, İnönü, Kemal Türkler, Meclis, Merve, Mevlana, Osmangazi, Paşaköy, Safa, Sarıgazi, Veysel Karani, Yenidoğan, Yunus Emre mahallesi dahil tüm ilçenin aynı gün 2.el ev eşyalarını alıyoruz..

Haftanın her günü ürün alımı için Sancaktepe bölgesinde araçlarımız bulunmaktadır, elinizde var olan ikinci el eşyaları aynı gün satmak istiyorsanız iletişime geçiniz. Aynı gün ofisimize gelen çağrılar değerlendirilerek araçlara bildirilir ve eşya alımı için taşımacılarla beraber bir bilir kişi adrese gönderilir. Adrese gelen bilir kişi ürünleri yerinde inceleyerek ürünlerin satılabilir olmasını denetler ve buna göre net bir fiyat verir. Verilen fiyat anlaşması doğrultusunda eşyalar raca yüklenir.

Sancaktepe belediyesine bağlı olan her semt ve mahalle fark etmeksizin hafta içi veya sonu bizleri arayabilir beklemeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir