Şişli İkinci El Eşya Alanlar

İstanbul Şişli ikinci el eşya alanlar olarak beyaz eşya, mobilya, televizyon, kombi, klima ve benzeri tüm ev eşyalarınızı nakit olarak satın alıyoruz.

Şişli ikinci el eşya alanlar ihtiyacınız doğrultusunda satmak istediginiz çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, buzdolabı, televizyon,  fırın, ankastre setler ve daha birçok elektrikli ev aletlerinde ikinci el ev eşyası her ne var ise sizlere en kısa sürede hizmet vermektedir.

Sadece beyaz eşya değil iklimlendirme cihazları olan kombi ve klima gibi dayanıklı ev aletleri içinde arayabilir , beklemeden yorulmadan hizmet alabileceğinizi göz önünde bulundurun.

Şişli içerisinde bulunan tüm semtlerden ikinci el eşyala ürünlerini kendi aracımızla ve bünyemizde çalışan nakliye elemanlarımızla titizlikle taşıyoruz.
Bünyemizde çalışan takım arkadaşlarımız ürünleri taşırken çevreye ve insana duyarlı haraket eder böylelikle komşu ve çevrenizi rahatsız etmeden eşyalarınızı ortamdan rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Şişli’de ikamet ettiğiniz semler ve mahalleler 19 Mayıs Mahallesi, Ayazağa Mahallesi, Bozkurt Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Duatepe Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eskişehir Mahallesi, Feriköy Mahallesi.

Fulya Mahallesi, Gülbahar Mahallesi, Halaskargazi Mahallesi, Halideedipadıvar Mahallesi, Halil Rıfatpaşa Mahallesi, Harbiye Mahallesi, Huzur Mahallesi, İnönü Mahallesi. İzzetpaşa Çiftliği Mahallesi, Kaptanpaşa Mahallesi, Kuştepe Mahallesi, Mahmutşevketpaşa Mahallesi.

Maslak Mahallesi, Mecidiyeköy Mahallesi, Merkez (Şişli) Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi, Paşa Mahallesi, Teşvikiye Mahallesi, Yayla Mahallesi gibi yerler ise bize her gün 23:00’a kadar satmak istediğiniz ikinci el eşyaların fotoğraflarını atabilirsiniz.

Satmak istediğiniz ikinci el eşya fotoğraflarını uygulamalar üzerinden çekip gönderin anında fiyat verelim. Fiyatlar ürün marka ve kalitesine bağlı olarak değişiklik gösterir.

Şişli ikinci el eşya alanlar olarak ürün fiyatlarını belirlerken gerçek günlük fiyatlar üzerinden değerlendiririz.

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir