Ümraniye İkinci El Eşya Alanlar

Ümraniye ikinci el eşya alanlar olarak mobilya, antika, beyaz eşyalar, elektronik ürünler, televizyon, kombi gibi tüm ev eşyalarınızı satın alıyoruz.

Ümraniye ikinci el eşya alanlar
Ümraniye ikinci el eşya alanlar

Ümraniye ikinci el eşya alanlara ihtiyaç duyduğunuzda haftanın yedi (7) günü 2.el çağrılarına cevap vermekteyiz. Bildiğiniz üzere eşya alırken semtinizde bulunan herhangi bir markanın bayisine giderek model seçebilir ve satın alabilirsiniz. Biz ikinci el eşya alan firmalar eski eşyaları ev ve ofisten toplarken marka, model seçme yapmadan her nevi eşyayı almalıyız. Ümraniye ikinci el eşya alanlar bu doğrultuda ev ve ofis malzemeleri satın alırken ürün ayrıştırmadan komple olarak satın alırız.

Ümraniye’de bulunan firmamız ikinci el elektrikli ev aletleri yanı sıra halı, mobilya malzemeleri, koltuk, masa, sandalye gibi komple ev ve ofis eşyalarını almaktadır.

İkinci El Eşya Aldığımız Ürünler

İkinci el eşya aldığımız ürünler ikinci el eşya gruplarını sıralarsak daha fazla seçenekle bizleri arayabilir, daha doğru bir sonuç alabilirsiniz. Satın aldığımız ikinci el beyaz eşya ürünleri: Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, aspiratör, buzdolabı, ocak, derin dondurucu. Difriz, ankastre fırın, ankastre ocak, davlumbaz gibi tüm 2.el beyaz eşyalar.

İkinci el satın aldığımız mobilya çeşitleri; köşe takımı, L koltuk, kumaş koltuk, kumaş kanepe, chester koltuk, kanepe, deri koltuk, deri kanepe, ahşap koltuk. Ahşap kanepe, berjer, puf, sehpa, konsol, kitaplık, tv ünitesi, dolap, yemek odası, masa, sandalye, vitrin, büfe, bank. Tabure, yatak odası, yatak, komodin, şifonyer, gardrop, baza, başlık ve benzeri 2.el tüm mobilyalar.

2.el satın aldığımız klima çeşitleri; salon tipi klima, tavan tipi klima, duvar tipi split klima ve diğer klima çeşitlerini nakit satın alıyoruz.

2.el Televizyon çeşitleri; plazma, lcd, led, qled, oled televizyonlarda marka, model ve ekran boyutu fark etmeksizin tüm modelleri satın alıyoruz.

Diğer ev aletleri olan kombi modellerini de satmak isterseniz yoğuşmalı, hermetik kombileri de satın alıyoruz.

Ümraniye ikinci el eşya alınan yerler

Ümraniye ikinci el eşya alınan yerler; Ademyavuz, Altınşehir, Armağanevler, Aşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Cemilmeriç, Çakmak, Çamlık, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatihsultanmehmet mahallesi.

Hekimbaşı, Huzur, Ihlamurkuyu, İnkılap, İstiklal, Kazımkarabekir, Madenler, Mehmetakif, Namıkkemal, Necipfazıl, Parseller, Saray, Site, Şerifali. Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı. Yamanevler, Yukarıdudullu mahalleleri olmak üzere Ümraniye ikinci el eşya alalar olarak tüm yerler ve tüm bölgelerden eşya satın alıyoruz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir